STOWARZYSZENIE PI-STACJA

about us
info in english

fot. Arkadiusz Kowalczyk

Aktualności

zdjecie

TERMINAL

PIĄTKOWE SPOTKANIA MUZYCZNE NA
PRZYSTANKU CAFE


w Warszawie ul. Jeziorna 2 - Sadyba
zapraszają Patrycja Zywert i Grzegorz Szypka


odprawa godz. 19:15
odlot godz. 19:30
21.06.2013
organizatorzy: Przystanek Cafe i Stowarzyszenie PI-stacja

"TERMINAL"

Nie wszystko w życiu układa się tak, jak sobie zaplanujemy. To, że dotarliśmy na lotnisko, nie oznacza, że polecimy. To, że zgłosimy reklamację, nie oznacza, że jej nie uznają. To, że tracimy pracę, może nagle okazać się wygraną na loterii.
Osiem piątkowych wieczorów.
Osiem stron świata.
Osiem nowych dróg życia.
Zapraszają
Patrycja Zywert i tajemniczy nieznajomi.


Patrycja Zywert:
aktorka, wokalistka jazzowa, od ponad 15 lat na scenach teatrów i estrad w Polsce i zagranicą. Można było ją zobaczyć w przedstawieniach teatralnych i musicalach, takich jak: Skrzypek na dachu, Siostrunie, Korporacja, Carmen Latina, Utarczki, Przedostatnia instancja, Pokojówki, Pinokio, Pamiętnik narkomanki i wiele innych.

Jako wokalistka współpracowała z zespołem wokalnym B.A.CH.(Bardzo Atrakcyjny Chór), pianistami jazzowymi, takimi jak Bogdan Hołownia, Lena Ledoff, Wojtek Majewski. Współtworzy chór żydowski Clil.

Kiedy gra na scenie, śpiew dodaje jej skrzydeł. Kiedy śpiewa, teatr jest dla niej dopełnieniem dźwięków.


Grzegorz Szypka:
aktor, pedagog, swoją karierę teatralną rozpoczął, ubarwiając świat przy pomocy lalek. Kochany przez dzieci, doceniany przez zazdrosnych dorosłych. Od dziesięciu lat w teatralnej podróży po Polsce, gdzie gra, prezentując swój talent komediowy, dramatyczny i kabaretowy. Wcielał się w postaci w takich spektaklach, jak np. Alicja w krainie czarów, Belfer, Król umiera, czyli ceremonia, Ferdydurke, 7 lekcji dla zmarłych, Kurka wodna, Kamienie na szaniec, itd.

Jego baryton brzmi zarówno przy goleniu, jak i na deskach teatrów.